O Firmie


     Firma KMP Projekt została założona przez grupę inżynierów, mających wieloletnie doświadczenie w obszarze automatyzacji przemysłu.
     Specjalizujemy się w realizacji całych projektów inwestycyjnych. Począwszy od przygotowania założeń i przeprowadzenia kalkulacji opłacalności, poprzez przygotowanie koncepcji, projektu, fizycznej budowy instalacji (zarówno technologicznej jak i sterowania), kończąc na uruchomieniu, szkoleniach i przekazaniu do użytkowania Klientowi.

     Zadanie, jakim jest realizacja dużych projektów, jesteśmy w stanie wykonać dzięki doświadczonej kadrze inżynierskiej oraz grupie firm kontraktowych wyspecjalizowanych w takich dziedzinach jak spawalnictwo, budownictwo, prefabrykacja systemów automatyki i programowanie.

     Dzięki naszym umiejętnościom jesteśmy w stanie zapewnić rzetelne przygotowanie projektu do realizacji, zminimalizować wpływ prowadzonych prac inwestycyjnych na bieżącą działalność przedsiębiorstwa oraz zmaksymalizować korzyści płynące z realizacji zaplanowanych inwestycji. Potrafimy ocenić i doradzić jak rozwiązać konkretne zadania, zarówno pod względem inżynieryjnym jak i organizacyjnym.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce w naszej polityce prywatnosci..