Technik mechatronik

  • Wymagania:
    -   absolwent technikum o kierunku automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewnego,
    -   umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim,
    -   prawo jazdy kat. B,
    -   dyspozycyjność.
  • Zakres obowiązków:
    -   uczestnictwo w budowie i uruchamianiu systemów elektrycznych i sterowania,
    -   obsługa i serwisowanie systemów elektrycznych i sterowania,
    -   projektowanie instalacji elektrycznych,
    -   prefabrykacja szaf sterowniczych.
  • Oferowane warunki:
    -   pracę w pełnym wymiarze godzin (etat),
    -   wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,
    -   specjalistyczne szkolenia,
    -   bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Adres składania aplikacji oraz rodzaj wymaganych dokumentów:

       Tytuł wiadomości w formacie: [TM_02] Imię Nazwisko,

       Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. Nr 133, poz. 883).

       Informujemy, że skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.